0

FTC pirmininkė Lina Khan dalijasi, kaip agentūra žiūri į AI

  • 11 birželio, 2024


JAV Federalinė prekybos komisija išnagrinės dirbtinio intelekto technologijų augimą visose srityse, sakė FTC pirmininkė Lina Khan, antradienį kalbėdama „TechCrunch“ renginyje „Strictly VC“ Vašingtone. Tačiau agentūros tikslas nėra sugniuždyti startuolių, kurie siekia konkuruoti šioje erdvėje su padidintu reguliavimu, sakė Khanas.

„Norime įsitikinti, kad prekybos arterijos yra atviros, prekybos keliai yra atviri ir, jei turite gerą idėją, jei galite ją komercializuoti – jei yra susidomėjimas rinka – kad turėtumėte sąžiningas metimas konkuruoti“, – žiūrovams sakė Khanas. „Tavo likimas priklauso nuo tavo verslo talento idėjos stiprumo, o ne nuo to, ar grasini vienam iš didžiųjų, galinčių tave išmušti.

Vis dėlto FTC neignoruoja technologijos ar galimos jos žalos. Tiesą sakant, kai kuriose srityse, pavyzdžiui, balso klonavimo sukčiavimo atveju, jau pastebimas vartotojų skundų atvejų padidėjimas, sakė Khanas.

Tokio tipo technologija neseniai pateko į antraštes, nes OpenAI išleido, tada ištraukė ChatGPT balsą, kuris skambėjo kaip aktorė Scarlett Johansson, kuri garsiai įgarsino AI filme „Ji“. Aktorė tvirtina, kad atsisakė OpenAI pasiūlymo įrašyti jos balsą pokalbių robotui, todėl jis ją klonavo. („OpenAI“ teigia, kad tiesiog naudojo kitą balso aktorę.)

Paklaustas, kokias AI sritis stebi FTC, Khanas paaiškino, kad tai viskas.

„Mes tikrai žiūrime į krūvą – taigi nuo lustų iki debesies, modelių ir paskesnių programų – siekdami suprasti, kas vyksta kiekviename iš šių sluoksnių“, – sakė ji. Be to, agentūra nori išgirsti iš „žmonių“ apie tai, ką jie mato kaip galimybes ir riziką.

Žinoma, dirbtinio intelekto policijos priežiūra susiduria su iššūkiais, nepaisant daugybės technologų, kuriuos FTC pasamdė padėti šioje srityje. Khanas pažymėjo, kad organizacija gavo į šiaurę nuo 600 paraiškų iš technologų, ieškančių darbo FTC, tačiau nepasakė, kiek iš jų buvo iš tikrųjų pasamdyta. Tačiau iš viso agentūroje dirba apie 1300 žmonių, ty 400 žmonių mažiau nei devintajame dešimtmetyje, nors ekonomika išaugo 15 kartų.

Turėdama daugybę antimonopolinių bylų ir beveik šimtą vartotojų apsaugos srityje, agentūra dabar imasi naujoviškų taktikos, kad padėtų jai kovoti su sukčiavimu, ypač dirbtinio intelekto srityje.

Pavyzdžiui, Khanas paminėjo agentūros neseniai įvykusį balso klonavimo iššūkį, kai ji paragino rinką ir visuomenę pateikti idėjų, kaip tokia agentūra, kaip FTC, galėtų aptikti ir realiuoju laiku stebėti telefono skambutį ar balsą. yra tikras arba jei jame naudojamas balso klonavimas sukčiavimo tikslais. FTC tikisi ne tik gauti laimėjusių idėjų iš tokių iššūkių, bet ir paskatinti rinką sutelkti dėmesį į daugiau kovos su AI sukčiavimu mechanizmų kūrimą.

Kita FTC dėmesio sritis yra dėmesys tam, ką atvirumas iš tikrųjų reiškia dirbtinio intelekto kontekste, paaiškino Khanas. „Kaip įsitikinti, kad tai nėra tik prekės ženklo kūrimo pratimas, bet, pažvelgus į terminus, jis tikrai atviras? – paklausė ji ir pridūrė, kad agentūra nori aplenkti kai kurias „iš pradžių atidaryta, vėliau uždaryta“ dinamika, kuri anksčiau buvo pastebėta Web 2.0 eroje.

„Manau, kad apskritai reikia išmokti daug pamokų, bet manau, kad būtent šis momentas, kai galvojame apie kai kuriuos iš šių AI įrankių, yra labai tinkamas momentas juos taikyti“, – sakė Khanas.

Be to, agentūra yra pasirengusi stebėti pramonę dėl AI ažiotažo, kai produkto vertė yra pervertinama. „Kai kurie iš šių dirbtinio intelekto įrankių, mūsų manymu, yra naudojami siekiant parduoti, išpūsti ir perdėti to, kas gali būti pasiūlyta, vertę. Taigi norime įsitikinti, kad tai prižiūrime“, – pažymėjo Khanas. „Mums jau pasirodė keli AI ažiotažas / apgaulingos reklamos atvejai – ir tai yra sritis, kurią ir toliau nagrinėjame.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita