0

Pilnatis Ožiaragyje – Kramer vs. Krameris

  • 19 birželio, 2024


2024 m. birželio 21 d. pas mus pilnatis 1° Ožiaragio ženkle.

Mėnulis yra priešais Merkurijų ir Venerą Vėžyje, jis yra kvadratinis Neptūnas (29 ° Žuvys), o Marsui taikomas platus trikampis (dabar 9 ° Jautis).

Pilnatis Ožiaragio ženkle paskatins mus iš naujo peržiūrėti vaikystės temas ir modelius – ypač istorijas, kurias pasakojame sau apie tai, kas esame, apie mūsų ribotumą ir galimybes. ir judėti į priekį iš labiau suaugusios, įgalintos vietos.

Pilnatis – vėžys vs. Ožiaragis

Mėnulio pilnatis išryškina priešingybių įtampą. Mes esame vėžio sezono metu, todėl pilnatis Ožiaragyje pabrėžia Vėžys prieš Ožiaragį dinamika.

Priešingos ašies ženklai turi bendrą tikslą; tačiau jų požiūriai yra visiškai skirtingi.

Vėžys simbolizuoja namus. Ožiaragis simbolizuoja darbą. Vėžys yra tai, kas pažeidžiama. Ožiaragis yra tvirtas fasadas. Vėžys yra mūsų komforto zona. Ožiaragis yra tai, kas siekia, tačiau nepasiekiama. Vėžys yra šaknys. Ožiaragis – tai šakos, besidriekiančios į dangų.

Pilnatis Ožiaragyje – Kramer vs. Krameris

Vėžio ir Ožiaragio poliškumas visada verčia mane galvoti apieKrameris prieš Kramerį.

Filme turime porą, kuri išsiskyrė, nes namuose likusi mama (Vėžys) negalėjo įgyvendinti savo pašaukimo ir siekių (Ožiaragis). Vėliau į karjerą orientuotas tėvas netenka darbo (Ožiaragis), kad galėtų auginti sūnų (Vėžį).

Kramerio pora galiausiai patenka į bjaurų teismą dėl sūnaus globos.

Mėnulio pilnatis ir opozicijos apskritai dažnai atrodo kaip bjaurūs išbandymai. Žmonės atsisuka vienas prieš kitą, atskleisdami purvą ir tapdami priešais – nes tik viena šalis gali laimėti, tiesa?

Ne visai. Su opozicija nėra tokio dalyko kaip „vienas“ nugalėtojas. Opozicijoje mes arba pralaimime, arba pralaimime, arba laimime abiem pusėms.

Negalime tiesiog atleisti vienos partijos, nes opozicijos nėra „nugalėtojas pasiima viską“. Jie taip neveikia. Svarbiausia yra nuolat koreguotis ir suprasti, iš kur ateina kita pusė.

Nuolat reikia integruoti du pasaulius, kurie iš pradžių atrodo nesuderinami.

Mūsų sąmoningos pastangos „susituokti“ su šiais dviem kontrastingais aspektais galime atrasti bendrą pagrindą – nepakenkdami ir neatsisakydami nė vieno, bet iš tikrųjų pavirsdami į savo versiją, galinčią abu įkūnyti.

Opozicija neišvengiamai transformuoja abi partijas. Kaip ponia Kramer turėjo tyrinėti savo Ožiaragio pusę (pašaukimą), o ponas Kramer turėjo puoselėti savo Vėžio aspektus, taip ir pats gyvenimas yra nuolatinis derybų, prisitaikymo ir asmeninio augimo procesas.

Iš esmės gyvenimas veikia priešingų jėgų principu. Pats gyvenimas prasideda susidūrus dviem kontrastingoms būtybėms: chromosomai X ir chromosomai Y.

Mėnulis skrieja dėl subtilios pusiausvyros tarp gravitacinės Žemės traukos ir jo paties judėjimo sukuriamos išcentrinės jėgos. Jei Žemės traukos jėga būtų stipresnė, Mėnulis galėtų su ja susidurti; jei silpnesnis, Mėnulis galėtų ištrūkti iš savo orbitos.

Būtent dinamiška pusiausvyra tarp šių jėgų leidžia gyventi.

Keliaudami tapti pilnaverčiais asmenimis – ką Jungas vadina individualizacijos procesu – nuolat naršome ir deriname savo tapatybę, įsišaknijusią mūsų ištakose (Vėžys), su asmenų, kuriais siekiame būti (Ožiaragis), vizija.

Kelionė toli gražu nėra lengva. Nors visada yra galimybė išlikti sustingusiam ir vengti pokyčių, šis kelias gali atrodyti ne toks bauginantis, bet galiausiai lieka įstrigęs. Dėl to jaučiamės pažeidžiami, negalime visiškai savęs išlaikyti ir esame pasmerkti kartoti savo tėvų klaidas.

Kas atsitiks, jei norime išeiti iš savo Vėžio komforto zonos ir judėti link Ožiaragio siekiamo tikslo? Mes rengiamės kaip mūsų viršininkas. Perkame prabangų automobilį. Klausomės aspiracinės muzikos. Bendraujame su sėkmingais žmonėmis.

Mes mėgdžiojame socialinių grupių ar klasių, prie kurių norime prisijungti, elgesį, skonį ir pageidavimus. Tai normali ir esminė individualizacijos proceso dalis.

Norėdami augti ir vystytis, pirmiausia turime atsiriboti nuo savo šaknų. Pavyzdžiui, mes nebevalgome tam tikro maisto, nevartojame tam tikros kalbos ar neužsiimame veikla, kuri mums primena praeitį, kuri atrodo priešinguose poliuose nei mūsų trokštama ateitis, praeitį, nuo kurios žūtbūt norime atitolti.

Pirmą kartą Saturnui pasipriešinus 14 metų amžiaus, paaugliai yra žinomi dėl savo maištingo valdžios atmetimo, kaip tapatybės formavimo proceso dalies. Norėdami tapti kuo nors kitu, pirmiausia turime pertraukti virkštelę.

Žinoma, jei nėra šaknų (Vėžys) ir siekio (Ožiaragis) koregavimo/integravimo, tada mes susvetimėjame. Kai Vėžio aspektas nėra integruotas, prarandame dalį savo tapatybės.

Pilnatis Ožiaragyje – tapatybės kryžius

Apibendrinant, Vėžys (ir ketvirtasis namas) reiškia trauką arba įtampą likti ten, kur esame ir išsaugoti savo šeimos palikimą. Ožiaragis (ir 10-asis namas) simbolizuoja trauką, kuria norime nubrėžti savo kelią. Mūsų ego arba tapatybė yra Vėžio-Ožiaragio vidurio taške – iš esmės tai yra Avino-Svarstyklių ašis.

Avinas, Vėžys, Svarstyklės ir Ožiaragis sudaro tapatybės kryžių.

Mūsų išorinė tapatybė (Avinas/Ascendantas) vystosi Vėžio ir Ožiaragio sąveikos dėka, subalansuojant šiuos du pasaulius, esančius priešinguose poliuose.

Avinas/Ascendantas reprezentuoja mūsų sąmoningą Ego, sintezuoja tuos Vėžio/Ožiaragio ašies elementus, su kuriais mes tapatiname. Priešingas taškas, Svarstyklės / palikuonis, simbolizuoja šešėlį arba numatomus mūsų asmenybės bruožus, kurių mes neįkūnijame tiesiogiai, bet sutinkame per kitus žmones.

Anksčiau Vėžio elementas tapatybės kryžiuje buvo labai gerai integruotas. Žmonės užaugo ir gyveno savo bendruomenėje, saugodami tradicijas ir savo protėvių palikimą.

Tai pasikeitė per pastaruosius 100 metų. Su industrializacija ir ekonomine pažanga mes nutraukėme šeimos šaknis (vėžį), o tai reiškia, kad labai daug gyvename iš savo Ožiaragio siekių.

Bet kažko trūksta.

Sendami suprantame, kad turime grįžti prie savo šaknų, o ne regresijos požiūriu, o todėl, kad suprantame, kad tai yra mūsų dalis, kurią tikrai turime ištirti ir turėti. Šis augantis žinomumas paaiškina genealoginių paslaugų, tokių kaip ancestry.com, sėkmę.

Šeimos medžiai padeda įtvirtinti tapatybę ir suprasti mus formuojančią dinamiką. Genealoginiai tyrimai yra puiki tema.

Transgeneracinės astrologijos programa

Kai pridedame astrologijos sluoksnį, galime pamatyti sąsajas, koreliacijas ir modelius, kurių nematome arba visiškai suvokiame tik iš to, ką žinome apie savo šeimos istoriją.

Kai atrandate, kad jūs, jūsų mama ir jūsų močiutė turi Veneros ir Plutono aspektą, tampa aiškiau, kodėl tam tikros santykių problemos kartojasi.

Žinodami, kas dar jūsų šeimos nariai dalijasi konkrečia vieta ir aspektu, su kuriuo susiduriate, padėsite sujungti taškus, tiksliai nustatyti problemą ir rasti sprendimą.

Kartais mes neturime prieigos prie visų šeimos narių gimimo duomenų, todėl visa transgeneracinė analizė neįmanoma. Vis dėlto bet kokie mūsų turimi duomenys yra geriau nei nieko.

Mūsų pati išnagrinėta diagrama gali suteikti įžvalgų apie paveldėtus modelius. Tokie aspektai kaip Saulės ir Mėnulio santykiai mūsų gimimo diagramoje gali atspindėti šeimos klimatą ir tai, kaip mus suformavo mūsų tėvų santykiai.

Transgeneracinė astrologija žvelgia į mažiausiai 3 kartas, taigi ji peržengia tai, ką vadiname Šeimos astrologija, kuri dažniausiai koncentruojasi į asmeninius santykius arba artimą šeimos dinamiką su mūsų šeimos nariais.

Kai taikome transgeneracinės astrologijos įrankius ir principus, tampa akivaizdu, kad kartojame bendrus modelius. Dar nemačiau šeimos medžio, kuriame nebūtų jokių ryškių ženklų, aspektų ar planetų laipsnių pasikartojimų įvairių šeimos narių diagramose.

Transgeneracinė astrologija veikia su ado šeimoms taip pat. Net jei mes nesidalijame DNR su savo įtėvių šeima, yra priežastis, kodėl mes buvome įtraukti į tą konkrečią šeimą. Yra modelių, kuriuos vienijame.

Transgeneracinė astrologija yra be galo žavus požiūris, padedantis suvokti savo praeitį, pagerinti santykius su gyvais šeimos nariais ir integruoti Vėžio ir Ožiaragio dinamiką, apie kurią aptarėme šiame tinklaraščio įraše.

Pilnatis Ožiaragyje – puikus metas gilintis į šią temą. Jei susidomėjote, kviečiame registruotis į „Transgeneracinės astrologijos“ 4 savaičių programą, kurioje žingsnis po žingsnio nagrinėsime šias temas:

>>Transgeneracinės astrologijos 4 savaičių programa<<Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -