0

Rizikos įmonės sudaro aljansą, kad standartizuotų duomenų rinkimą

  • 15 gegužės, 2024


Septynios rizikos įmonės ir organizacijos, orientuotos į technologijų įvairovę, paskelbė apie Įvairovės duomenų aljansą – įsipareigojimą standartizuoti duomenų rinkimo ir dalijimosi būdus.

Duomenų skaidrumas išlieka neatidėliotina įmonės problema žmonėms, norintiems geriau sekti, kur ir kam skiriami pinigai. Daugelis įmonių jau privačiai kaupia pagrindinę informaciją apie savo steigėjus, tačiau šie duomenys gali būti iškreipti, kai viešai dalijamasi, neįsigilinus, kaip duomenys buvo renkami.

Aljansas tikisi supaprastinti šį procesą sukurdamas sistemą, kuria įmonės galėtų rinkti informaciją apie steigėjus ir finansuotojus. Ji taip pat tikisi sukurti centralizuotą duomenų fondą, kad būtų galima geriau sekti ir suprasti finansavimo tendencijas pramonėje. Tai ypač svarbu marginalizuotiems steigėjams, kurie vis dar negauna mažai arba visai negauna rizikos finansavimo.

Aljansas „TechCrunch“ sakė, kad tikisi pažvelgti į šiuos duomenis ir rasti būdų, kurie padėtų padidinti kapitalo paskirstymą nepakankamai atstovaujamiems steigėjams, ketinant paskelbti ataskaitą su centralizuotais duomenimis. Be to, renkamos lėšos duomenų bazei, kurioje galima saugoti šią informaciją, kuriamos privatumo ir saugumo priemonės.

Iki šiol prie „Diversity Data Alliance“ prisijungusios įmonės ir organizacijos yra „All Raise“, „Diversity BC“, „BLCK VC“ ir „Somos VC“, tačiau gali prisijungti ir daugiau. Grupė standartizacijos procesą pradėjo dirbti praėjusį rudenį, o įgyvendinti pradėjo šį pavasarį.

„Kiekvienas iš mūsų bandė tai padaryti nedideliu mastu ir turėdamas itin ribotus išteklius“, – sakė Sarah Millar, „Diversity VC“ COO ir „Diversity Data Alliance“ narė įkūrėja. „Sujungę savo pastangas rinkti ir analizuoti duomenis apie šį konkretų elementą, galime daugiau laiko skirti programavimui ir projektams, kurie akivaizdžiai pajudina mūsų bendruomenes.

Standartinis duomenų rinkimo procesas užtikrins, kad visos įmonės naudotų tą pačią neprivalomą visų steigėjų susisiekimo formą. Tai reiškia, kad reikia užduoti tuos pačius penkis klausimus apie pagrindinę informaciją, pvz., žinoti įkūrėjo vardą, pageidaujamus įvardžius, el. pašto adresą, vietą ir „LinkedIn“ nuorodą. Įmonės taip pat užduos tuos pačius klausimus apie rasę, prašydamos steigėjų pasitikrinti, ką jie identifikuoja, ir paprašyti jų tiesiog pasirinkti savo gimimo datą. Jo metu bus klausiama įkūrėjo, su kokia lytimi jie susitapatina, ar dėl seksualinės orientacijos, išsilavinimo, neįgalumo statuso ir karinės priklausomybės.

Iki šiol įmonės užduoda panašius, bet gana skirtingus klausimus. Pavyzdžiui, kai kurios įmonės apskritai neuždavė klausimų apie neįgalumo statusą, o kitos vartojo nuodugnesnę kalbą apie rasę ar lytį nei kitos, pavyzdžiui, klausinėjo, ar steigėjas yra Artimųjų Rytų, o kitos neturėjo galimybės steigėjams pasitikrinti. išvis išjungti.

„Diversity Data Alliance“ yra naujausios įmonės pastangos siekti didesnio duomenų skaidrumo. Kitais metais Kalifornijoje ketinama įgyvendinti įstatymą, įpareigojantį valstijoje veikiančias firmas pranešti apie demografinį steigėjų, į kuriuos jos investuoja, pasiskirstymą, siekiant geriau suprasti turinčius ir neturinčius finansavimo pasaulyje. Aljansas pareiškė, kad palaiko ryšius su įstatymų leidėjais, rengiančiais Kalifornijos įstatymo projektą, ir tikisi pasidalyti patirtimi, kai tęsiasi abu diegimai.

Aljansas tikisi, kad kitos įmonės ir organizacijos prisijungs prie duomenų kolektyvo.

„Negalime pakeisti to, ko nematuojame“, – „TechCrunch“ sakė „All Raise“ generalinė direktorė Paige Hendrix-Buckner. „Vienodai rinkdami demografinius duomenis galime giliau suprasti įmonių ir pradedančiųjų įmonių ekosistemą, kad galiausiai būtų užtikrintas didesnis skaidrumas ir galingas pasakojimas apie klestinčių rizikos kapitalistų ir būsimų mūsų pramonės žvaigždžių ypatybes.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita