0

Startups Weekly: artėja dirbtinio intelekto amžius – be to, Muskas siautėja prieš mašiną

 • 17 gegužės, 2024


Sveiki atvykę į „Startups Weekly“ – Haje savaitės santrauka apie viską, ko negalite praleisti iš startuolių pasaulio. Registruotis čia kad kiekvieną penktadienį gautumėte jį į savo pašto dėžutę.

Aš buvau skęstantis šios savaitės AI naujienose. „Google“ įvestis / išvestis nustatė tempą: per pagrindinį žodį „AI“ per dvi valandas trukusią pagrindinį pranešimą pasigirsdavo vidutiniškai kartą per minutę. Yowzers! Štai „Google“ AI planų DL.

OpenAI ką tik atsisakė GPT-4o – AI modelio, kuris yra ChatGPT steroidams. Šis naujas „visapusis“ stebuklų vaikas gali valdyti tekstą, kalbą ir vaizdo įrašus kaip daugybę užduočių atliekantis vunderkindas, besimėgaujantis espreso kavos šūviais. Be to, OpenAI įkūrėjas ir vyriausiasis mokslininkas Ilja Sutskeveris nusprendė peršokti laivą. Vaikinas, kuris iš esmės padėjo sukurti mūsų būsimų dirbtinio intelekto valdovų smegenis, nori vytis kai kurias „asmeniškai reikšmingas“ vaivorykštes.

Tuo tarpu OpenAI dabar svarsto AI sukurtą pornografiją. Taip, jūs perskaitėte teisingai – atrodo, kad mūsų ateitis bus susijusi su robotais, turinčiais meninį NSFW turinį. Įmonė nori „atsakingai“ kurti atvirus vaizdus ir tekstą nepažeisdama įstatymų ar teisių. Tarp jūsų ir manęs leisti „Skynet“ užsiimti suaugusiųjų pramogomis atrodo ne kas kita, o atsakinga, bet manau, kad turėsite sekti naujienas apie šį pasivažinėjimą amerikietiškais kalneliais, nes atrodo, kad greičiau judame X įvertintos technikos distopijos link. nei galite pasakyti „algo-rotica“.

Taip pat verta paminėti, kad Anthropic leido vaikams prisijungti prie AI vakarėlio, tačiau tik tuo atveju, jei kūrėjai laikosi bendrovės taisyklių. Paaugliai gali pasiekti trečiųjų šalių programas naudodami Anthropic AI – tik ne pačios Anthropic programas – su sąlyga, kad šiose programose yra saugos funkcijų, pvz., amžiaus patvirtinimo ir turinio filtravimo, ir ant kiekvieno paviršiaus tinkuotų ženklų „laikytis COPPA“.

Ar kas nors atsitiko lauke AI žemės? Aišku, pažiūrėkime…

Įdomiausios savaitės pradžios istorijos

Pasiruošę perduoti savo meilės gyvenimą robotui? Bumble's Whitney Wolfe Herd mano, kad atėjo laikas robotams susitikinėti su kitais robotais, kad būtų puoselėjami „sveiki ir teisingi santykiai“. Įsivaizduokite taip: AI „pažinčių konsjeržas“ kritikuoja jūsų nesaugumą ir siunčia savo robotą bandomajam paleidimui su kitu robotu. Jei skrenda kibirkštys, gal gausite degtuką! Iš esmės tai yra „Tinder“ ir „Black Mirror“ serijos „Hang the DJ“ atėmus distopinį žavesį. Kai kurie žmonės juokiasi, kiti svarsto, ar gyventi per skaitmeninius pseudoportretus yra blogiau nei braukti tiesiai ant ko nors, nes jų profilio nuotraukoje yra mielas šuo. Tikrai moderniausias iš romanų.

 • Žiedo žiedas, kas tai? Tavo girgždantys kaulai: Pasiruošę jaustis senovėje? Naujosios „Oura“ išmaniojo žiedo funkcijos žada pasakyti, kokia iš tikrųjų yra jūsų širdis, naudojant širdies ir kraujagyslių amžiaus metriką. Tai tarsi stebuklingas veidrodis, bet skirtas jūsų arterijoms.
 • Nuo lopšio iki lopšio: Surinkite išvargusius tėvus ir ekologinius karius! Alora Baby yra čia, kad išgelbėtų jus nuo nesibaigiančio į sąvartyną patenkančių kūdikių reikmenų parado. Startuolis nusprendė, kad jūsų mažojo angelo lovelė neturėtų turėti bilieto į vieną pusę į Trashville. Vietoj to, tai novatoriški „perdirbti“ produktai, kurie yra kaip nauji (arba taip jie teigia).
 • Domo Arigato: Kyle'as Vogtas, žmogus, kuris kartu su Cruise'u atvežė mums savaeigius automobilius, kurie kartais pamiršta apie pėsčiųjų egzistavimą, grįžta su nauja įmone: robotai atlieka jūsų darbus. Naujausias Vogto sumanymas „Bot Company“ jau surinko 150 mln. Galima tik tikėtis, kad šie robotai turės geresnį erdvinį suvokimą nei paskutinis jo projektas.
Vyras, nešiojantis Oura žiedą, valgantis apelsino griežinėlį
Vyras nešioja Oura žiedą.
Vaizdo kreditai: Oura

Įdomiausi šios savaitės lėšų rinkimai

Ar kada nors pralaimėjote lažybas ir įkūrėte įmonę? Nicholasas Johnsonas turi, o dabar jis čia, kad išgelbėtų daugiabučiuose gyvenančius elektromobilių savininkus nuo lėtos 120 voltų elektros lizdų mirties. Įeikite į „Orange Charger“ ir parduodate 750 USD vertės išmaniuosius lizdus, ​​kurie pagerins jūsų kelionę, o šeimininkai neišpildys šalto prakaito dėl įrengimo išlaidų. Bendrovė surinko 6,5 mln

Siužeto posūkis iš Silicio slėnio muilo operos „Permira“ perima „Squarespace“ privačią 6,9 mlrd. USD grynųjų pinigų sandorį. Svetainių kūrimo priemonę, kurią tikriausiai naudojote kurdami tikriausiai dabar apleistą tinklaraštį, ką tik užgrobė kai kurie labai rimti žmonės, turintys labai gilias kišenes. Pasivažinėjęs viešosios prekybos amerikietiškais kalneliais ir pamačius, kad jos akcijos yo-yo lyg dalyvautų „Cirque du Soleil“ atrankoje, „Squarespace“ vėl bus atitraukta nuo smalsių rinkos akių.

 • Sluoksnis? Aš beveik nepažįstu!: „QuickBooks“, susipažinkite su savo naujuoju priešu: sluoksniu. Šis San Fransiske įsikūręs startuolis ką tik surinko 2,3 mln. USD, kad panaikintų apskaitos milžiną, įterpdamas apskaitos įrankius tiesiai į tokias platformas kaip „Square“ ir „Toast“.
 • Pikantiški nom: Pasaulyje, kuriame karaliauja „Sysco“ ir „US Foods“, „Pepper“ yra įnirtingas varžovas, kuris drebina B2B maisto elektroninės prekybos sceną. Su nauja 30 milijonų dolerių injekcija, vadovaujama ICONIQ Growth, Pepper suteikia mažiems platintojams rimtų technologijų raumenų, kad galėtų kovoti su dideliais berniukais.
 • Ar nebūsi mano kaimynas?: Sveiki atvykę į PayHOA pasaulį, kur Kentukio žavesys susitinka su SaaS blizgesiu. Šis kadaise paleidęs startuolis ką tik surinko šaunius 27,5 mln. USD A serijos finansavimo – atrodo, kad šiais laikais net jūsų vietinei HOA reikia debesies pagrindu sukurtų finansinių burtininkų.
„Squarespace“ būstinė Niujorke, JAV, antradienį, 2023 m. kovo 7 d.
Vaizdo kreditai: Bloomberg / bendradarbis / Getty Images

Kitos nepraleidžiamos „TechCrunch“ istorijos…

Naujausioje „Elonas Muskas daro viską, ką nori“ serijoje socialinės žiniasklaidos platforma, anksčiau vadinta „Twitter“, dabar žymi žodžius „cis“ ir „cisgender“ kaip užgauliojimus. Taip, tikrai. Nors faktinis neapykantos kurstymas, nukreiptas į atskirtas grupes, čiuožia nepažeistas, naudojant medicinos ir valdžios institucijų pripažintą terminą, gausite įspėjimą visame ekrane. Panašu, kad Elonas bando X paversti priešiška aplinka visiems, kurie nesusiję su jo naujais ekstremistiniais gerbėjais. Nesvarbu, kad didžioji dauguma platformoje esančių žmonių yra cisgender – jei vartojate šį žodį (arba tiesiog mėgstate elementarų žmogišką padorumą), laikykite tai savo užuomina išeiti į kairę.

O, ir Muskas daro tai, kas jam velniškai patinka… Atspėk, kas atsitiks, kai Eloną Muską ir pelningą padalinį sutalpinsi į vieną kambarį? Jūs, žinoma, paleidžiate! „Tesla“ „Supercharger“ tinklas – elektromobilių savininko svajonė su daugiau nei 50 000 pasaulinių įkrovimo prievadų – dabar yra visiškai netvarkoje po to, kai Muskas nukirto visą komandą.

 • Ar tu eisi mano keliu?: naujausia „Uber“ smegenų banga, skirta išspręsti koncertinio eismo košmarą: maršrutiniai autobusai. Įkvėptas sėkmės Indijoje ir Egipte, Uber šią vasarą JAV miestuose pradeda teikti pervežimo paslaugas koncertams, sporto renginiams ir kelionėms į oro uostą, nes visi mėgsta būti susigrūdę kaip sardinės su nepažįstamais žmonėmis.
 • Triuškinantis nusivylimas: Prisisekite, žmonės, nes naujausias „Apple“ bandymas parduoti naująjį „iPad Pro“ yra meistriškumo klasė, kaip atstumti savo kūrybinę gerbėjų bazę. Skelbime „Sutraiškyti“ jie manė, kad būtų labai šaunu parodyti, kaip „iPad“ daužo tradicinius meno reikmenis į užmarštį. Spoileris: Nebuvo.
 • Ar tu šįvakar?: Ar kada susimąstėte, kaip suvaldyti pirmaujančių darbuotojų minią neprarandant proto? Įeikite į „Sona“ – superherojų darbo jėgos valdymo platformą, kuri ką tik surinko 27,5 mln. USD, kad pakeistų pamainų planavimą ir darbo laiko apskaitos žiniaraščius visiems tiems, kurie palaiko visuomenę, kol mes besaikiai žiūrime „Netflix“.
 • Zeekr ir tu rasi: „Zeekr“, Kinijos prabangių elektromobilių prekės ženklas, priklausantis Geely, įžengė į Niujorko vertybinių popierių biržą ir tapo pirmuoju dideliu JAV kotiravimu iš Kinijos nuo 2021 m. Investuotojai siautėjo – per kelias minutes Zeekr akcijų kaina pakilo 38 % ir ją įvertino. už 7 milijardus dolerių.
 • Lengvas sunkios svorio problemos sprendimas: Pasaulyje, kuriame visi laikosi madingos dietos arba geria stebuklingas svorio metimo tabletes, Sammy Faycurry nusprendė iš tikrųjų padaryti ką nors naudingo: sukurti startuolį, kuris padėtų registruotiems dietologams pradėti savo praktiką ir gauti draudimą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita