0

Tengo išpainioja netvarkingą viešojo sektoriaus pirkimų pasaulį su dirbtiniu intelektu

  • 25 birželio, 2024


Tengo naudoja dirbtinį intelektą, kad surastų, įvertintų ir reaguotų į viešuosius konkursus. Tai programinės įrangos kaip paslaugos įrankis, padedantis įmonėms vykdyti viešuosius konkursus – panašiai kaip „Govly“ JAV. Iš pradžių sukurta startuolių studijoje „Hexa“, startuolis surinko 3 mln. EUR finansavimo etapą, kuriam vadovavo Point Nine (3,2 mln. USD šiandieninis valiutos kursas).

Daugumai įmonių viešieji konkursai yra didelė neišnaudota rinka, nes jiems reikia didelių išteklių. Vien Prancūzijoje yra daugiau nei 200 platformų, kuriose rengiami viešieji konkursai. Ir net jei nustatote galimybes, tvirtai programai parengti reikia nemažai laiko.

Štai kodėl daugelis įmonių pasikliauja laisvai samdomais darbuotojais arba konsultacinėmis įmonėmis, kad galėtų atlikti tokio pobūdžio darbus. Tačiau Tengo mano, kad technologijos gali supaprastinti visą viešųjų konkursų vertės grandinę.

„Prancūzijoje vyriausybė kasdien išleidžia pusę milijardo eurų – vyriausybė plačiąja prasme, įskaitant ministerijas, regionus, departamentus, paravalstybines agentūras, miestus ir kt.“, – „TechCrunch“ sakė „Tengo“ vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius Huguesas Renou. „Konkrečiai kalbant, tai žiedinės sankryžos, mokyklinės kėdės arba mokymo paslauga.

Pirmiausia klientai sukuria viešųjų konkursų srautą, apibrėždami savo kriterijus. Po to „Tengo“ nuskaito visus viešuosius portalus, kuriuose skelbiami konkursai, kad surastų naujus konkursus, kurie atitiktų tuos kriterijus.

Viešieji konkursai dažniausiai būna itin tikslūs, siekiant išvengti korupcijos ar per didelių išlaidų. Taigi įmonės dažnai perskaito dokumentus, kurie gali būti iki 50 puslapių ir aprašo, ko Vyriausybė ieško.

Vienas iš Tengo klientų yra OpenClassrooms. „Mokymo kursų konkursai skelbiami kiekvieną dieną. Tačiau juos domina tik 100% internetiniai mokymo kursai“, – sakė Renou. Užuot analizavęs dokumentus, Tengo automatiškai identifikuoja šį elementą ir 40 kitų kriterijų.

Kaip jau spėjote, Tengo naudoja dirbtinį intelektą, kad analizuotų tuose dokumentuose esančią informaciją. Jis gali pabrėžti pagrindinius aspektus, bet taip pat nurodyti svarbius puslapius.

Kaip ir daugelis šiuolaikinių programinės įrangos kaip paslaugos įrankių, „Tengo“ taip pat veikia kaip centrinė visų dalykų, susijusių su viešaisiais konkursais, saugykla. Įmonės gauna visų šiuo metu vykdomų programų apžvalgą. Darbuotojai gali pridėti komentarų ir pasidalyti pasiūlymu su kitu komandos nariu. „Tengo“ klientai taip pat gali gauti įspėjimus, kai baigsis konkursas ir bus atnaujintas.

O kai ateina laikas pateikti paraišką, „Tengo“ turi integruotas AI integracijas dokumentams generuoti. Esu tikras, kad daugelis įmonių jau naudoja „ChatGPT“ ar kitą LLM palaikantį pokalbių asistentą, kad atsakytų į viešuosius konkursus. Tačiau su „Tengo“ integracija jums nereikia pereiti prie kitos paslaugos.

Galiausiai „Tengo“ tikisi, kad keli „Tengo“ klientai galės bendradarbiauti ir pateikti bendrą paraišką viešajam konkursui. „Vyriausybė skatina MVĮ teikti pasiūlymus dėl viešųjų pirkimų, nes jos turi tokio lygio kompetenciją, kokio neturi didelės įmonės, taip pat todėl, kad tai yra būdas panaudoti viešąsias lėšas daugybei ekonomikos įmonių finansuoti“, – sakė Renou.

Startuolis dar tik pradeda veikti, nes pritraukė tik dešimtis klientų. Tačiau kai kurie pirmieji jos klientai yra „OpenClassrooms“, „Citron“, „Theodo“ ir „Carrefour Pro“. Dabar pažiūrėkime, ar tai gali paversti šį produktą sėkmingu verslu, nes Prancūzijoje yra daugiau nei 40 000 įmonių, kurios dalyvauja viešuosiuose konkursuose.

Vaizdo kreditai: TengoSource link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -