0

„Apple“ perspėja apie samdinių šnipinėjimo programų atakas 98 šalyse


„Apple“ išleido naują pranešimų apie grėsmę etapą „iPhone“ naudotojams 98 šalyse, įspėdami juos apie galimas samdinių šnipinėjimo programų atakas. Tai jau antroji tokia įmonės perspėjimo kampanija šiais metais, po panašaus pranešimo, kuris balandžio mėnesį buvo išsiųstas vartotojams 92 šalyse.

Nuo 2021 m. „Apple“ reguliariai siunčia šiuos pranešimus ir pasiekia vartotojus daugiau nei 150 šalių, remiantis palaikymo dokumentu bendrovės svetainėje. Trečiadienio įspėjime nebuvo atskleista užpuolikų tapatybė ar šalys, kuriose vartotojai gavo pranešimus.

„Apple“ aptiko, kad į jus nukreipta samdinių šnipinėjimo programų ataka, kuri bando nuotoliniu būdu pažeisti „iPhone“, susietą su jūsų Apple ID -xxx-“, – rašė bendrovė įspėjime paveiktiems klientams.

„Šis išpuolis gali būti nukreiptas būtent į jus dėl to, kas esate ar ką darote. Nors aptikus tokias atakas niekada neįmanoma pasiekti visiško tikrumo, „Apple“ labai pasitiki šiuo įspėjimu – žiūrėkite į tai rimtai“, – pridūrė „Apple“.

Remiantis vartotojų atsiliepimais, Indijos vartotojai yra tarp tų, kurie gavo naujausius Apple pranešimus apie grėsmes. Spalio mėnesį „Apple“ išsiuntė panašius įspėjimus keliems šalies žurnalistams ir politikams. Žmogaus teisių gynimo grupė „Amnesty International“ vėliau pranešė aptikusi „Pegasus“ – labai invazinę šnipinėjimo programą, kurią sukūrė Izraelio įmonė „NSO Group“, garsių Indijos žurnalistų „iPhone“ telefonuose.

Savo pranešime paveiktiems vartotojams Apple pabrėžė savo grėsmių nustatymo metodų jautrumą ir perspėjo, kad papildomos informacijos atskleidimas gali padėti užpuolikams išvengti aptikimo ateityje.

„Apple“ nuo praėjusių metų taip pat padarė reikšmingą savo kalbos pokytį ir pasirinko šiuos incidentus apibūdinti kaip „samdinių šnipinėjimo programų atakas“, o ne anksčiau vartotą terminą „valstybės remiamos“ atakos.

„Apple“ teigė, kad tokias atakas aptikti remiasi tik „vidine grėsmių žvalgybos informacija ir tyrimais“.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -