0

„Dealt“ paverčia mažmenininkus paslaugų teikėjais ir įrodo, kad sukasi kartais veikia

  • 6 birželio, 2024


Dealt, prancūzų startuolis, anksčiau žinomas kaip Mon Super Voisin, prieš kelis mėnesius surinko 6 milijonų eurų finansavimą (6,5 mln.

Dar svarbiau, kad paleidimas išgyveno svarbų posūkį. Ir šis finansavimo etapas įrodo, kad ši strategija buvo teisinga. Tai įdomi pamoka ankstyvojo etapo steigėjams, kurie galvoja apie pasukimą, bet dar nenori pasisukti.

Kaip rodo pavadinimas prancūzakalbiams skaitytojams, Mon Super Voisin buvo tipiška laisvai samdomų vertėjų namų darbų rinka. Galite naudoti platformą, kad surastumėte „kaimyną“, kuris ant sienos pritvirtintų televizorių, padėtų surinkti baldus ar organizuoti gilų jūsų namų valymą.

Bendrovė suprato, kad kai kurios iš jų yra vienkartinės užduotys, kurios nesukuria pakartotinių klientų. Net jei klientai per platformą susirastų sodininką ar valytoją, jie dažnai visiškai aplenktų platformą ir sumokėtų asmeniui tiesiogiai.

Tuo pačiu metu daugelis tų užduočių gali būti laikomos paslaugomis po pirkimo. Kai perkate skalbimo mašiną, jums gali prireikti pagalbos, kad galėtumėte nunešti mašiną į reikiamą kambarį ir ją nustatyti.

„Išanalizavę savo verslą supratome, kad daugiau nei du trečdaliai mūsų vartotojų užklausų Mon Super Voisin metu iš tikrųjų buvo mažmeniniai klientai, kuriems prireikė pagalbos ką nors įsigijus“, – „TechCrunch“ sakė „Dealt“ įkūrėjas ir generalinis direktorius Mickaelis Braconnieris.

Štai kodėl „Dealt“ dabar kuria paslaugų platformą mažmenininkams, o ne galutiniams klientams. Pirmą kartą bendrovė pradėjo bendradarbiauti su ponu Bricolage, populiariu „pasidaryk pats“ mažmenininku Prancūzijoje. „Dealt“ valdo „White Label“ platformą ponui Bricolage, kad galėtų savo klientams papildomai parduoti paslaugas.

„Padėjome jiems sukurti pristatymo į namus ir montavimo pasiūlymą. Pasiūlymą sukūrėme apie produktų, įskaitant šviestuvus, užuolaidų bėgelius, maišytuvus, tualetus, dušo kabinas ir kt., montavimą. Braconnier pasakė.

Prieš dirbdamos su „Dealt“, kai kurios „M. Bricolage“ parduotuvės turėjo netoliese dirbančių meistrų vizitines korteles ir jos tiesiog pasidalindavo vizitine kortele su klientu. Tačiau nebuvo galimybės iš anksto sužinoti kainos, parduotuvė nesumažino sandorio, o klientai kartais nueidavo į kitą parduotuvę, siūlančią tinkamą montavimo paslaugą.

Ši nauja „Dealt“ platinimo strategija yra efektyvesnė, nes įmonė dabar veikia kaip programinės įrangos kaip paslaugos startuolis ir visų interesai yra suderinti. Sumokėję pradinį sąrankos mokestį, „Dealt“ klientai moka mėnesinį prenumeratos mokestį, kad galėtų pasiekti platformą. Prenumerata priklauso nuo parduotuvių, kuriose naudojami „Dealt“ įrankiai ir prekyvietė, skaičiaus.

Po to mažmenininkai, tokie kaip p. Bricolage, gali teikti paslaugas ir generuoti naujas pajamų eilutes, kai sumažina kiekvieną sandorį. Kalbant apie paslaugų teikėjus, tai dar viena rinka, kuri gali padėti jiems rasti klientų.

Pavyzdžiui, „Jardiland“, „Truffaut“ ir „Botanic“ bendradarbiauja su „Dealt“, siūlydami sodininkystės paslaugas. Kai kurie sodininkai jau gali turėti savo klientų bazę, tačiau žiemą gali būti šiek tiek tylu. Darbas su „Dealt“ galėtų būti būdas papildyti jų pajamas.

Kiti Dealt klientai yra Fnac-Darty, Orange, E.Leclerc, Conforama, Boulanger, 3Suisses ir Rue du Commerce. Kai kurie iš šių mažmenininkų bendradarbiauja su „Dealt“, kad teiktų paslaugas, kurios nebūtinai yra susijusios su nauju pirkiniu. Klientai gali norėti ką nors taisyti, perkelti duomenis iš seno išmaniojo telefono į naują išmanųjį arba perparduoti senus prietaisus.

„La Poste Ventures“ (valdoma „XAnge“) pirmauja 6 mln. eurų finansavimo etape. Taip pat dalyvauja GO Capital, One Green, Holnest, Neo Founders ir būrys verslo angelų.

Šiuo metu Dealt dirba su 10 000 paslaugų teikėjų, 500 mažmeninės prekybos parduotuvių ir 40 elektroninės prekybos klientų. Kitais metais startuolis tikisi plėstis ir kitose Europos šalyse, pradedant Belgija, Šveicarija ir Ispanija.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita