0

Naujojoje „Google“ paleidimo programoje pagrindinis dėmesys skiriamas AI įtraukimui į viešąją infrastruktūrą

  • 5 birželio, 2024


Trečiadienį paskelbta naujausia „Google“ paleidimo programa siekia AI technologiją pristatyti viešajam sektoriui. Naujai paleista „Google for Startups AI Academy: American Infrastructure“ dalyviams pasiūlys praktinius AI ekspertų mokymus ir kitą pagalbą įmonėms, sprendžiančioms problemas tokiose srityse kaip žemės ūkis, energetika, švietimas, visuomenės saugumas, sveikatos priežiūra, telekomunikacijos, transportas, miestų plėtra. , ir dar.

Per dvylika savaičių startuoliai, dalyvaujantys be kapitalo programoje, vadovausis AI mokymo programa, kurią parengė Google People + AI Research (PAIR) komanda, ir dalyvaus pažangiuose pardavimų ir rinkodaros seminaruose. Jie taip pat galės pasiekti pramonės ryšius ir, žinoma, pasinaudoti „Google“ AI įrankiais, kai jie bus kuriami.

Programą baigę startuoliai taps absolventų bendruomenės dalimi, kuriai jau priklauso ir kitos į infrastruktūrą orientuotos įmonės, tokios kaip JustAir, kuri naudoja dirbtinį intelektą oro taršai stebėti; „Cambio“, kurios pagrindinis dėmesys skiriamas komercinio nekilnojamojo turto dekarbonizavimui; ir „Sensagrate“, kuri sumažina žuvusiųjų eismo įvykius.

„Google“ teigia, kad ji atrinks naujus įmones, naudojančias dirbtinį intelektą, kad padidintų produktyvumą ir spręstų įvairių pramonės šakų problemas, įskaitant ne tik pirmiau minėtas, bet ir nelaimių prevenciją, aplinką ir tvarumą, pažangią gamybą ir logistiką, visuomenės saugą, vandens valdymą, darbo jėgos plėtrą, ir ekonominės galimybės.

Paraiškų pateikimo terminas – birželio 17 d.

Nors daug dėmesio skiriama dirbtinio intelekto įmonėms, kuriančiomis modelius, įrankius ir sąsajas, skirtas dirbti su AI, dėmesys realiam technologijos pritaikymui gali paveikti bendruomenes vietos, valstijos ir nacionaliniu lygmenimis, mano „Google“. Bendrovė skatina startuolius teikti paraiškas, net jei jie nėra tiesiogiai orientuoti į šias pramonės šakas, bet bet kokiu būdu siekia sukurti efektyvesnes ir teisingesnes viešąsias paslaugas.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita