0

Indijos „360 One“ įsigijo investicinių fondų programą „ET Money“ už 44 mln. USD

  • 12 birželio, 2024


360 One WAM, didžiausia Indijos turto valdytoja, orientuota į itin didelės grynosios vertės asmenis, sutiko įsigyti populiarią Indijos investicinių fondų investicinę programėlę ET Money už maždaug 44 mln. 360 Vienas atskleidė (PDF) sandorį biržoje trečiadienio vakarą.

„ET Money“ gali pasigirti daugiau nei 900 000 sandorius vykdančių klientų, o valdomas turtas siekia maždaug 8,3 mlrd. USD. Platforma buvo populiarus mažmeninių investuotojų pasirinkimas, o investicinių fondų mėnesiniai grynieji srautai siekia apie 89,9 mln.

ET Money yra antrasis startuolis iš vietinės žiniasklaidos stiprybės Times Internet portfelio, parduotas per pastarąsias savaites. „Amazon“ praėjusią savaitę pasiekė susitarimą įsigyti užsakomosios srautinio perdavimo paslaugos „MX Player“ turto už mažiau nei 100 mln. USD, pirmą kartą pranešė „TechCrunch“.

Šis žingsnis žymi „360 One“ įsiveržimą į sparčiai augančio turto technologijų erdvę ir tikimasi, kad jis papildys esamus pasiūlymus, skirtus didelės ir ypač didelės grynosios vertės klientams.

Įsigijimas leis jungtinei įmonei panaudoti savo produktų rinkinius, srities žinias ir patariamuosius sprendimus, kad galėtų pasiekti didesnę vartotojų bazę, rašoma 360 One biržoje.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - VeidoskaitaTeniso treniruotės -