0

Nauja Kinnect programa skirta padėti šeimoms įrašyti ir saugoti kartų prisiminimus

  • 29 gegužės, 2024


Naujas startuolis „Kinnect“ siekia padėti žmonėms privačiai išsaugoti kartų prisiminimus, tradicijas, receptus ir kt. Bendrovės programėlė, pristatyta šį mėnesį, leidžia žmonėms kurti tik pakvietimo erdves, kuriose jie gali dalytis vaizdais, vaizdo įrašais, garso įrašais, tekstu ir kita su visa šeima.

„Kinnect“ 2023 m. gegužę įkūrė Omaras Alvarezas, verslininkas, turintis patirties dirbant su nuotolinės sveikatos prekių ženklais, orientuotais į psichinę sveikatą. Alvarezas sugalvojo Kinnect po to, kai prarado savo senelį nuo Alzheimerio ligos ir savo geriausią draugą nuo leukemijos.

Prasidėjus senelio kovai su Alzheimerio liga, Alvarezas ir jo šeima susitaikė su faktu, kad jo senelis praras prisiminimus. Jie bandė rasti vietą, kur galėtų įrašyti ir saugoti jo prisiminimus, bet jo senelis mirė, kol jie negalėjo rasti būdo tai padaryti.

Po ketverių metų geriausiam Alvarez draugui buvo diagnozuota leukemija. Jis paklausė Alvarezo, ar žino, kaip jis galėtų privačiai įrašyti ir saugoti žinutes savo žmonai, kad ji galėtų jų klausytis jam pasibaigus.

Geriausias Alvarez draugas mirė praėjusį lapkritį, likus šešiems mėnesiams iki „Kinnect“ paleidimo. Nors Alvarezas nori, kad jam pavyktų laiku paleisti „Kinnect“, kad jo geriausias draugas galėtų lengvai įrašyti žinutes ir istorijas jo žmonai, Alvarezas sako, kad jo geriausio draugo idėjos ir patirtis yra labai svarbi „Kinnect“ dalis.

Vaizdo kreditai: Kinnect

Alvarezas nusprendė pavadinti programą Kinnect, nes mano, kad tai labiausiai įtraukiantis terminas šeimai ir apimantis tiek išrinktuosius, tiek kraujo giminaičius. Jis nori, kad „Kinnect“ būtų platforma, kurioje visi galėtų saugoti kartų prisiminimus, o ne tik kraujo šeima.

„Aš esu lotynų kilmės ir taip pat gėjus, todėl, kai galvoju apie šeimą, draugai, kurie jaučiasi kaip šeima, įtraukiami į šią lygtį“, – „TechCrunch“ sakė Alvarezas. „Giminė „Kinnect“ reiškia labiausiai įtraukiantį šeimos terminą. O „tinklas“ skirtas tam, kad reikia prisijungti. Poreikis jaustis kaip priklausantis. Tikiuosi, kad „Kinnect“ sumažins izoliacijos jausmą arba jausmą, kad jūs nepriklausote.

Kai pradėsite naudoti programą, jūsų bus paklausta apie savo tikslus. Pavyzdžiui, galite pasakyti, kad norite „įamžinti gyvenimo pamokas“, „išsaugoti šeimos istoriją“, „prisiminti artimuosius“ arba „pasidalyti akimirkomis“. Naudodami Kinnect galite pasirinkti visas jūsų tikslams tinkamas parinktis.

„Kinnect“ yra namų sklaidos kanalas, panašus į tuos, kuriuos matote „Facebook“ ar „Instagram“, nes jame rodomi naujiniai iš žmonių, esančių jūsų tik pakviestoje erdvėje, pvz., nauji komentarai ar įkėlimai.

Programėlėje taip pat yra funkcija „Istorijos knygos“, leidžianti vartotojams suskirstyti prisiminimus į skaitmeninius albumus pagal skirtingas temas. Savo šeimos nuolatinėje istorijoje galite išsaugoti skyrius, kuriuose dabartinės ar būsimos kartos gali vėl peržiūrėti daugelį metų.

Jei šeimos narys nežino, ką įtraukti į savo šeimos pasakojimų knygą, jis gali naudoti programos funkciją „Pasakojimas su gidu“, kad gautų raginimus, į kuriuos galėtų atsakyti. Pavyzdžiui, programa gali paprašyti pakalbėti apie dabartinius namus ir tai, kas paskatino jus ten persikelti. Alvarezas sako, kad nors daugelis žmonių nori užfiksuoti savo istorijas, jie gali būti neaiškūs, nuo ko pradėti, todėl startuolis pridėjo valdomo pasakojimo funkciją. Kinnect planuoja ateityje naudoti AI, kad pritaikytų šiuos raginimus kiekvienam grupės šeimos nariui.

Vaizdo kreditai: Kinnect

Programėlė skirta įvairaus amžiaus žmonėms – nuo ​​paauglių iki senelių. Alvarezas sako, kad jam buvo svarbu išleisti lengvai naudojamą platformą, kuria galėtų naudotis vyresnieji.

„Kinnect“ šiuo metu pasiekiama tik „iOS“, tačiau artimiausiais mėnesiais startuolis planuoja paleisti „Android“ programą.

Nors pagrindinėmis „Kinnect“ funkcijomis galima naudotis nemokamai, vartotojai gali užsiregistruoti metinei prenumeratai, kad gautų prieigą prie neribotų istorijų knygų ir neribotų nuotraukų, vaizdo įrašų ir garso įkėlimų vienai istorijai. Prenumerata kainuoja 70 USD per metus ir juo gali naudotis iki penkių šeimos narių.

Kalbant apie ateitį, Alvarezas erzino, kad „Kinnect“ nori išeiti už skaitmeninio pasaulio ribų ir sutelkti dėmesį į asmeninius ryšius.

„Mes nenorime būti dar viena technologijų kompanija, kuri koncentruojasi tik į skaitmeninius sprendimus“, – sakė Alvarezas. „Labai žinau apie asmeninių ryšių ir priklausymo jausmo naudą psichinei sveikatai. Mes taip pat galvojame apie tai, kaip pasirodysime realiame pasaulyje.

Startuolis gavo 100 000 USD finansavimą per „TechStar“ Kylančių žvaigždžių programą, kurios tikslas – padėti finansuoti nepakankamai atstovaujamus JAV steigėjus „Kinnect“ šiuo metu taip pat dalyvauja „Slauson & Co“ greitintuvo programoje.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita