0

„Praktika“ surinko 35,5 mln. USD, kad naudotų AI avatarus, kad kalbų mokymasis būtų natūralesnis

  • 22 gegužės, 2024


Dauguma programų, padedančių mokytis kalbų, pasižymi vartotojo patirtimi, leidžiančia pasirinkti parinktis arba perbraukti neteisingas atsakymų korteles – daugiau ar mažiau bendraujate su įrenginiu. Kalbų mokymosi programėlė „Praktika“ taiko kitokį požiūrį: ji leidžia kurti suasmenintus dirbtinio intelekto pagrindu sukurtus pseudoportretus, kad būtų galima atkartoti privataus mokytojo patirtį, pasitelkiant tokius posūkius kaip balso tonas ir emocijos, kad kalbos mokymasis taptų natūralesnis.

„Praktika“ teigia turinti 1,2 mln. aktyvių mėnesinių vartotojų 100 šalių ir teigia, kad per pastaruosius 12 mėnesių ji uždirbo beveik 20 mln. Kad ir toliau augtų, startuolis dabar užsitikrino 35,5 mln. USD A serijos finansavimo etapą, kuriam vadovauja „Blossom Capital“. Turas vyksta po anksčiau nepaskelbto 2,5 mln. USD pradinio lėšų rinkimo, kuriam vadovavo „Creator Ventures“ ir „Blue Wire Capital“.

„Praktika“ vartotojai bendrauja su AI avatarais, kurie „pritaiko“ jums pamokas ir gali kalbėti su keliais akcentais, pavyzdžiui, amerikiečių, britų, azijiečių ir indų. Kuo daugiau besimokantysis bendraus su avataru, tuo pamokos bus labiau pritaikytos – bent jau tokia idėja.

Bendrovės įkūrėjų komanda Adamas Turajevas (generalinis direktorius), Antonas Marinas (CTO) ir Ilja Černiakovas (CPO) anksčiau sukūrė „Cleverbots“ – dirbtinio intelekto paslaugų verslą, kuriame tarp klientų buvo tokios įmonės kaip „Coca-Cola“, „Kimberly-Clark“ ir „AstraZeneca“.

„Dauguma kalbų mokymosi programų yra skirtos žmonių bendravimui su mokytoju. Arba tai yra „mašinos ir žmogaus“ sąveika, apimanti paspaudimus ir vilkimą“, – „TechCrunch“ pasakojo Turajevas. „Tačiau mes esame vienintelė programa, skirta balso tonui, kurioje imituojate žmonių tarpusavio sąveiką. Mes pirmieji įvaldėme šį AI avataro metodą, kuris yra labai natūralus kalbų mokymuisi. Taigi tai iš tikrųjų skiriasi nuo bet kurios kitos programos, kurią šiuo metu galite pamatyti rinkoje.

Paklaustas, kaip startuolis naudoja dirbtinį intelektą, jis atsakė: „Mes organizuojame įvairius LLM, bet esame DI įmonė. Naudojome GPT-4, GP Turbo, Gemini, Claude ir Mistral. Eksperimentuojame ir su įvairiomis jų modelių versijomis. Surinkome daug treniruočių duomenų, o programa vis tiek mokosi. Turime terabaitus šių žmogaus ir AI sąveikos duomenų. Mes naudojame anoniminius duomenis, kad sustiprintume modelius.

„Praktikos įkūrėjų komanda pasitelkia gilias dirbtinio intelekto žinias, kad sukurtų įdomų ir prieinamą būdą mokytis kalbų su personalizuotais AI mokytojais. Per ilgai kitos mokymosi programos mokinius laikė savaime suprantamais dalykais ir juos sutrumpino. Komandos pasiryžimas sukurti pasaulinį varžovą tapo viena sparčiausiai augančių ankstyvos stadijos vartotojų dirbtinio intelekto kompanijų visame pasaulyje“, – pranešime teigė Ophelia Brown, „Blossom Capital“ vadovaujanti partnerė.

Tiek pirmajame etape, tiek neseniai A serijoje dalyvavo žinomi asmenys, tokie kaip Carlesas Reina („ElevenLabs“) ir Patrice'as Evra (penkis kartus „Premier“ lygos čempionas).

Sasha Kaletsky, vadovaujantis „Creator Ventures“ partneris, pareiškime pridūrė: „Kalbos mokymasis yra pagrindinė žmogaus patirtis, o „Praktika“ komanda sėkmingai įtraukė šį į žmogų panašų elementą į produktą naudodama dirbtinį intelektą… Daugiau nei milijonas besimokančiųjų visame pasaulyje tobulina savo įgūdžius. Anglų kalba jau su Praktika, ir tai tik pradžia.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita