0

Sutrikdyti 2024 m. išankstinės kainos baigiasi vidurnaktį

  • 31 gegužės, 2024


Tai ne treniruoklis! Šiandien yra paskutinė diena užsitikrinti išankstinius bilietus į „TechCrunch Disrupt 2024“ už žymiai mažesnę kainą. Šį vakarą, gegužės 31 d., vidurnaktį bilietų kainos padidės, todėl imkitės dabar ir sutaupykite iki 800 USD įėjimo į vieną laukiamiausių technologijų konferencijų šiais metais.

Disrupt yra vieta, kur rasite naujovių kiekviename savo starto kelionės etape. Nesvarbu, ar esate naujas įkūrėjas, turintis revoliucinę idėją, patyręs startuolis, norintis išplėsti savo mastą, ar investuotojas, siekiantis kito didelio dalyko, „Disrupt“ siūlo neprilygstamus išteklius, ryšius ir ekspertų įžvalgas, kad paskatintų jūsų verslą. Be nuostabių tinklų kūrimo galimybių, per tris dienas galėsite išgirsti iš geriausių šiandienos technologijų lyderių, kuriuose dalyvauja daug paleidimo.

Sutrikdyti darbotvarkės sneak peek

Kaip grandininiai rūkaliai suteikia vertę, viršijančią savo įžymybės statusą

Nors daugelis įžymybių investuoja į startuolius, „Chainsmokers“ skiriasi. Užuot investavę angelą, Drew Taggart ir Alex Pall įkūrė oficialų fondą Mantis Venture Capital; investuoti iš oficialaus uždarojo fondo; ir atgal į pramonės šakų įmones, jų įžymybių meistriškumas ne visada gali padėti, pavyzdžiui, saugumo startuoliams ir analizės platformoms. Šioje sesijoje Taggart ir Pall prisijungs prie „Chainguard“ įkūrėjo Dano Lorenc ir papasakos apie tai, kaip jie yra jų B2B startuolių pranašumas.

Ar startuoliai gali atgaivinti Amerikos gamybą?

Ne kiekvienas startuolis kuria tik programinę įrangą. Daugelis šiandien taip pat kuria techninę įrangą, todėl kyla klausimas, kur bus suprojektuota ir pagaminta jų įranga. Kai kurie renkasi investuoti į vietinę gamybą, dažnai vadinami „amerikietišku dinamiškumu“. Šioje grupėje bus išsiaiškinta, kiek ir kaip greitai gali įvykti Jungtinių Valstijų reindustrializacija ir kaip mes tai padarysime.

Norite pamatyti daugiau „Disrupt“ seansų? Peržiūrėkite darbotvarkės puslapį. Įsitikinkite, kad jau šiandien užsiregistravote įsigyti išankstinio pirkimo bilietą, kad galėtumėte dalyvauti šiuose užsiėmimuose ir dar daugiau už puikią kainą.Source link

Draugai: - Marketingo agentūra - Teisinės konsultacijos - Skaidrių skenavimas - Fotofilmų kūrimas - Miesto naujienos - Šeimos gydytojai - Saulius Narbutas - Įvaizdžio kūrimas - Veidoskaita